Chytře a rychle.

Nepřijde Vám zbytečné prolézat desítky stránek s nabídkami? Nám rozhodně ano a proto jsme Vám všechny půjčky dali na jednu hromadu. Uděláte si tak přehled o všech půjčkách v České republice a můžete si v klidu vybrat tu svoji.

Získat půjčku online od Emma’s Credit je rychlé a jednoduché

1

Zažádat o půjčku online

K získání rychlé půjčky online využijte našich informací a pečlivě se rozhodněte, kolik si chcete půjčit a na kolik dní. Názorně Vám ukážeme plnou výši splátky, neexistují žádné skryté poplatky. Jakmile jste hotovi, klikněte na “zažádat nyní”. Pak se Vás zeptáme na několik podrobností týkající se Vaší osoby, aby se náš automatický systém mohl správně rozhodnout s ohledem na Vaši žádost.

Ujistěte se prosím, že máte po ruce občanský průkaz a jeden další doklad (např. pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo také rodný list), doklad o příjmu, mobilní telefon, přístup k internetu, abyste se mohli přihlásit na email a v neposlední řadě také číslo svého bankovního účtu a doklad o tom, že je účet Váš (výpis z účtu), protože se Vás na ně budeme v rámci podání žádosti o půjčku ptát.

2

Obdržení naší odpovědi

Náš automatický systém za pár sekund rozhodne, zda Vám byla půjčka schválena. Naši odpověď získáte ihned po odeslání žádosti. Pokud je Vaše půjčka schválena, budete muset ověřit svoji e-mailovou adresu a bankovní účet.

3

Získání finančních prostředků

Po dokončení výše zmíněných kroků budou peníze na Váš účet odeslány do 30 minut, a to v případě, že jste dokončili proces během pracovní doby. Mimo pracovní dobu by měly být peníze převedeny na Váš účet následující pracovní den nejpozději do 11:00 hod.


Mám zájem o tuto půjčku